Zastrzeżenia prawne

Zawartość tej strony internetowej podlega ochronie:

  • Użytkownik ma prawo do pobrania oraz drukowania całych stron lub fragmentów serwisu internetowego pod warunkiem nienaruszania praw autorskich. Żadna część tego serwisu nie może być w celach komercyjnych kopiowana w całości lub w części, przesyłana elektronicznie lub na nośnikach, zmieniana lub wykorzystana bez pisemnej zgody F.H.U. OPTIMA.
  • F.H.U. OPTIMA nie ponosi odpowiedzialności za kompletność informacji przedstawionych w serwisie. Ryzyko związane z użytkowaniem i wykorzystaniem informacji przedstawionych w serwisie ponosi użytkownik. F.H.U. OPTIMA nie ponosi żadnej odpowiedzialności z tytułu wyrządzonych szkód będących rezultatem korzystania z serwisu.
  • Nazwy producentów, znaki graficzne, loga i marki fabryczne należą do ich właścicieli i prezentowane są na stronach serwisu wyłącznie w celach informacyjnych.
  • Treści prezentowane na stronach tego serwisu nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego i nie mogą stanowić podstawy jakichkolwiek roszczeń wobec Firmy OPTIMA.

home  ::   oferta  ::   e-zakupy  ::   współpraca  ::   zastrzeżenia prawne  ::   kontakt
© 2010 Optima - Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie: Signum