Kilka słów o nas.

Czyli kim jesteśmy i co robimy.

      Firma OPTIMA funkcjonuje na siedleckim rynku hurtowym już ponad 10 lat. Przez ten czas zyskaliśmy spore grono wiernych klientów. Niektórzy są z nami przez cały ten czas. Dziękujemy
Jest to dla nas znak, że jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednią obsługę i warunki handlowe.
      Nie oznacza to że zamierzamy spocząć na laurach. Będziemy dokładać wszelkich starań aby zakupy w naszej firmie były dla wszystkich naszych klientów coraz bardziej opłacalne i wygodne.

      Działalność handlową rozpoczęliśmy na początku 2003 jako Regionalny Dystrybutor produktow marki Stella.
Prowadzimy dystrybucję na terenie następujących powiatów:
Siedlce, Łuków, Garwolin, Mińsk Mazowiecki, Węgrów, Łochów, Sokołów Podlaski, Siemiatycze, Łosice, Biała Podlaska.
      Od maja 2004 roku rozszerzyliśmy działalność uruchamiając samoobsługową hurtownię chemii gospodarczej, kosmetyków i opakowań. W ten sposób mamy możliwość zaspokojenia potrzeb większego grona klientów zapewniając im zaopatrzenie nie tylko w asortyment Stella ale również w środki czystości, artykuły higieniczne i inne.
       Po szczegóły odsyłamy do podstrony działu "NASZA OFERTA", gdzie znajdą Państwo bardziej szczegółowy opis oferowanego asortymentu.

      Naszą dewizą jest jak najlepsza obsługa klienta. Robimy wszystko, żeby dostępność produktów w magazynach była jak najlepsza a klienci, którzy zamawiają towar z dostawą, otrzymywali go najpóźniej następnego dnia roboczego.
Dzięki temu nasi klienci mogą utrzymywać optymalne zapasy co zmniejsza koszty ich działalności. Wiele sklepów i firm z naszego regionu doceniło nasze starania, ofertę i jakość obsługi, dlatego są naszymi stałymi, i mamy nadzieję, zadowolonymi odbiorcami.
      Zapraszamy do współpracy zarówno sklepy zakupujące produkty do dalszej odsprzedaży jak i firmy oraz instytucje potrzebujące artykułów do utrzymania czystości.
Wszelkie szczegóły znajdziecie Państwo na odpowiednich podstronach.

Zapraszamy do współpracy.

... kierownictwo i pracownicy firmy OPTIMA.

home  ::   oferta  ::   e-zakupy  ::   współpraca  ::   zastrzeżenia prawne  ::   kontakt
© 2010 Optima - Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie: Signum