Formy współpracy z naszą firmą

Czyli o tym, jak obsługujemy naszych klientów.

      Nasza firma dokłada wszelkich starań aby standard obsługi naszych klientów był jak najwyższy. Staramy się być maksymalnie elastyczni i dopasowywać ofertę do potrzeb naszych klientów. Chcąc sprostać wymaganiom naszych kontrahentów i aby zaspokoić potrzeby każdego kupującego nasza firma prowadzi sprzedaż swoich towarów na trzy różne sposoby:

1. W naszej siedzibie przy ul. Brzeskiej 102 w Siedlcach prowadzimy samoobsługową hurtownię gdzie można w miłej i przyjaznej atmosferze zakupić potrzebne towary. Ten sposób zakupów skierowany jest do klientów. którzy są mobilni, lubią osobiście obejrzeć i wybrać potrzebne produkty.

2. Obsługa przez naszego Przedstawiciela Handlowego. Tą drogą docieramy do tych klientów, którzy preferują cykliczne dostawy towarów (głównie do dalszej odsprzedaży), lub są oddaleni od Siedlec na tyle dużo, że samodzielne zakupy były by dla nich zbyt czasochłonne i kosztowne.

3. Sklep internetowy, który skierowany jest przede wszystkim do klientów dokonujących zakupów nieregularnie oraz tych, którzy sami chcą decydować o czasie i częstotliwości zamówień. Taka forma sprzedaży jest najwygodniejsza dla firm, instytucji szkół, biur oraz innych podmiotów dokonujących zakupów produktów na własne potrzeby do utrzymania czystości lub ciągłości produkcji, usług itp.

Aby stać się naszym klientem wystarczy, że skontaktujesz się z nami w wygodny dla Ciebie sposób.

Aby dowiedzieć się w jakie dni nasze dostawy są realizowane w Twojej miejscowości kliknij tutaj.

home  ::   oferta  ::   e-zakupy  ::   współpraca  ::   zastrzeżenia prawne  ::   kontakt
© 2010 Optima - Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonanie: Signum